Šių metų Pyragų diena visai kitokia: lapkričio 6 dieną maisto ruošimo laboratorijoje visi norintys galėjo pasinaudoti profesionalia virtuvės įrangą ir išsikepti pyragą fakultete, o kitą dieną jį parduoti bendruomenės nariams. Studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai aktyviai prisidėjo prie „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos.

 

Šiais metais Turizmo katedra, kasmet fakultete organizuojanti Pyragų dieną, pasiūlė, kad pyragais fakultete galime ne tik vaišinti ir rinkti lėšas, bet ir juos kepti. Fakulteto bendruomenė šią idėją palaikė, todėl lapkričio 6 dieną visi norintys galėjo pasijusti tikrais virtuvės šefais gamindami Maisto ruošimo laboratorijoje pirmame fakulteto aukšte.

Antradienį fakulteto bendruomenė stebino savo kulinariniais sugebėjimais. Susirinkusius į šventę dalyvius studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai vaišino gardžiais ir kvapniais pyragais. Su garuojančiu arbatos puodeliu svečius pasitiko ir prisidėti prie akcijos ragino Turizmo katedros nariai. Renginio dalyviai už sutartą sumą pirko vaišes ir aukojo „Išsipildymo akcijai“.

Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ organizuojamas jau penkioliktą kartą. Jau trečius metus prie jo prisideda ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas. Akcijos metu surinktos lėšos yra skiriamos globos namų auklėtinių ir likimo nuskriaustų vaikų gydymui ir būtiniausiai medicininei pagalbai. „Išsipildymo akcijos“ dalis – „Pyragų diena“. Ji kasmet tradiciškai vyksta lapkričio mėnesį, o prie jos prisijungti skatinamos Lietuvos įmonės, organizacijos ir švietimo įstaigos. Šiais metais, fakultete vykusios Pyragų dienos dalyviai, paaukojo net 154 eurus.

 

Renginio nuotraukų albumai:

https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1513305918763448
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1514231262004247