Atšvęstas didžiausias metų gimtadienis! Reklamos vadybos studentų ir dėstytojų dėka net 10-tus metus iš eilės VVF buvo minima reklamos diena!

Trečiadienį, kovo 6 d., Verslo vadybos fakultete Reklamos vadybos studijų programos studentai (žinomi kaip „Reklamukai“) organizavo jau tradicija tapusią, jubiliejinę 10-tają Reklamos dieną „ReDi 2019“. Kūrybinės varžybos, daug azarto ir įkvepiantys susitikimai su reklamos profesionalais lydėjo susirikusius svečius bei studentus viso renginio metu.

Nuo ankstyvo ryto į paskaitas besirenkančius studentus pasitiko šventiniais balionais, girliandomis ir kaspinais papuoštos Fakulteto erdvės. Renginio organizatoriai Reklamukai kvietė dalyvius įsiamžinti prie fotosienos, registruotis į renginio metu organizuojamus užsiėmimus, kur buvo tikrinamos dalyvių žinios apie reklamą.

Pertraukų metu studentai, lektoriai ir svečiai dalyvavo edukaciniuose žaidimuose, degustavo gimtadienio vaišes, dalyvavo papildomose veiklose: šaržų piešime, henna piešime, animatoriaus pasirodyme, loterijoje.

Daugiausia dėmesio sulaukė diskusija „Reklamos saldybės arba ragaukime tortą kartu“ su socialinių medijų atstovais: Artūru Swan („Motyvuoti atletai“ įkūrėju), Julija Žiže (dizainere, “Mad by July” įkūrėja ) ir Viktorija Šiaulyte (stiliste, vlogere).

Gimtadienis vainikuotas šventiniu tortu, palinkėjimais, padėkomis ir nepriekaištingo balso savininkės, Eurovizijos atrankų dalyvės Emilijos Gogolytės, dainomis.

Nuoroda į nuotraukų albumą: https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=2112568738837160