Vakar Verslo vadybos fakultete viešpatavo reklama. Tai jau aštuntoji Reklamos diena „ReDi“ į kurią REKLAMOS VADYBOS antrakursiai moksleivius, studentus ir fakulteto bendruomenę kvietė su šūkiu – „Reklamos reikia visiems“.

 

Trečiadienį, kovo 15 dieną, Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete viešpatavo reklama. Tai jau aštuntoji Reklamos diena „ReDi“ į kurią REKLAMOS VADYBOS antrakursiai (arba tiesiog „Reklamukai“) moksleivius, studentus ir fakulteto bendruomenę kvietė su šūkiu – „Reklamos reikia visiems!“.

Renginio rytą fakultetas nusidažė įvairiomis spalvomis. Kūrybingieji Reklamukai fakultetą papuošė balionais, o sceną šviečiančiomis „Redi 2017“ raidėmis. Išskirtiniais ir įdomiais pranešimais dalyvius nudžiugino renginio svečiai – reklamos ir komunikacijos kompanijos „Socialus marketingas“ direktorius Arijus Žakas ir „Virtuvės mitų griovėjų“ projektų vadovas Mantas Linkevičius.

Tarp pranešimų fakultete vyko įvairūs žaidimai: dalyviai kūrė produktams reklamas, rungėsi reklamų mūšyje, fotografavosi prie foto sienos ir socialiniuose tinkluose rinko „patinka“, taip stengdamiesi aplenkti kitus ir laimėti šaunius prizus. Renginį vainikavo Afrikos būgnų pasirodymas, kuris išjudino visą Verslo vadybos fakultetą.

 

Reklamos dienos „ReDi“ nuotraukų albumas:

https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1293590134068362