Rugsėjo 29 d. visoje šalyje vyko tradiciniu tapusio Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino pirmasis etapas. Pasitikrinti Konstitucijos žinias galima buvo savivaldybėse, vidurinėse, aukštosiose mokyklose bei internete.

Šiemet Konstitucijos egzaminui Verslo vadybos fakulteto studentai ruošėsi itin atsakingai: jau dieną prieš egzaminą susirinko į renginį, kur sprendė sudėtingas užduotis, dalyvavo protų mūšyje Konstitucijos tema, buvo supažindinti su egzamino etapais ir prizais, laukiančiais geriausiai pasirodžiusiems egzamine.

Egzamino dieną susirinkusiuosius Verslo vadybos fakultete, sveikino fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė ir perdavė žodį ypatingam svečiui – šiemet Vilniaus miesto meru tapusiam Remigijui Šimašiui.

Politikas jau antrus metus mielai sutinka Konstitucijos egzaminą laikyti kartu su Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentais ir darbuotojais. „Nesijaudinkite, atminkite, kad šis egzaminas tėra žinių ir atminties patikrinimas, visgi svarbiausia Konstituciją nešiotis kiekvienam savo širdyje“,   – drąsino dalyvius R. Šimašius, sėsdamas kartu su studentais į auditorijos suolą.

Šiemet Verslo vadybos fakultete Konstitucijos egzaminą kartu su Vilniaus meru laikė 113 studentų ir dėstytojų. Į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą bus pakviesti teisingai į 25 iš 30 pirmojo etapo klausimų atsakę dalyviai.

 

VVF dekanatas