„Restore“ – viešbučių ir restoranų verslo studentų diena, skirta pažinčiai su šiuo verslu ir jo atstovais. Viešbučių ir restoranų verslas Lietuvoje – sparčiai besiplečiantis sektorius, apie jį kalbėti – būtina!

 

Pernai apgyvendinimo įstaigose Lietuvoje apsistojo beveik 3 milijonai turistų. Ekspertai prognozuoja, kad per kelerius metus vien Vilniuje viešbučių kambarių skaičius išaugs ketvirtadaliu. Viešbučių ir restoranų verslas Lietuvoje – sparčiai besiplečiantis sektorius, apie jį kalbėti – būtina.

Šiais metais „Restore“ subūrė išskirtinius viešbučių ir restoranų verslo atstovus, kurių pranešimų klausėsi VIEŠBUČIŲ IR RESTORANŲ VERSLO, bei kiti studentai. Sėkmingo verslo modelį mums atskleidė booking.com vadovas Baltijos šalims Rogier Telder , pažvelgti iš arti į someljė ir šefo darbą mums leido restorano „Apvalaus stalo klubas“ šefas Jevgenij Volkov ir Lietuvos someljė asociacijos mokymų vadovas Dr. Artūras Starkus. Kontaktų mugė, kurioje studentai susitiko su „Radisson Blu Royal Astorija“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ ir „Vilnius Grand Resort“ atstovais, atvėrė praktikoms ir darbui pačių didžiausių Lietuvos viešbučių duris.

 

„Restore“ nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1527933917300648