Sėkmingai tęsiasi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Ilja valstybinio universiteto Gruzijoje bendradarbiavimas. Lietuvoje turizmo išteklių praktiką atliko dar septyni studentai iš Gruzijos.

 

Laiko patikrintas bendradarbiavimas tarp Verslo vadybos fakulteto ir Ilja valstybinio universiteto Gruzijos sostinėje Tbilisyje davė vaisių ir šiais metais spalio 29 – lapkričio 5 dienomis fakultete viešėjo septyni turizmo vadybos studentai bei Turizmo vadybos centro direktorius Giorgi Kemertelidze.

Studentai Lietuvoje atliko turizmo išteklių praktiką: susipažino su Lietuvos turizmo ištekliais, infrastruktūra. Vizito metu delegacija, lydima fakulteto lektorės Irenos Achonen ir turizmo vadybos studentų, apsilankė Valstybiniame turizmo departamente prie Ūkio ministerijos, kur buvo supažindinti su Lietuvos, kaip turizmo krypties, rinkodara.

Į svečių supažindinimą su Lietuvos turizmo ištekliais aktyviai įsitraukė Verslo vadybos fakulteto turizmo vadybos antrakursiai, kurie organizavo ekskursijas ir susitikimus. Minėti studentai su nekantrumu laukia 2018 metų pavasario semestro, kadangi važiuos atsakomojo vizito į Gruziją, dalyvauti turizmo išteklių praktikoje.