Verslo vadybos fakultetas ne vienerius metus bendradarbiauja su Ilja valstybiniu universitetu, Tbilisyje, Gruzijoje. Praėjusią savaitę fakultete viešėjo 4 turizmo vadybos studentės, lydimos universiteto Turizmo vadybos centro direktoriaus Giorgi Begadze.

Svečiai Verslo vadybos fakultete pristatė savo šalį, Gruzijos turizmo sektorių bei Ilja valstybinį universitetą. Į Lietuvą studentės atvyko atlikti turizmo išteklių praktiką: susipažino su šalies turizmo infrastruktūra, turizmo verslo organizavimo ypatumais. Vizito metu jos lankė turizmo rinkodaros paskaitas, rengė projektą apie Lietuvos, kaip turizmo krypties, populiarinimą Gruzijoje.

Savo ruožtu Verslo vadybos fakulteto turizmo vadybos studentai ne tik surengė svečiams nuotaikingą pristatymą apie Lietuvą, bet ir aprodė Vilniaus senamiestį, Trakus, kitus lankytinus turizmo objektus.

Ne pirmus metus vykstantys mainai, kai iš Ilja valstybinio universiteto atvyksta studentai atlikti praktiką, o Verslo vadybos fakulteto studentai mainais važiuoja į Gruziją – glaudaus ilgalaikio bendradarbiavimo rezultatas.