2019 m. spalio mėn. 17–18 d. Sudeikių daugiafunkciame centre vyko Utenos kolegijos organizuotas studentų verslumą skatinantis renginys „Verslo revoliucija“, kuriame dalyvavo imitacinių bendrovių vadovės Ramunė Rapkauskaitė ir Ilona Kojelytė kartu su Reklamos vadybos ir Turizmo vadybos studijų programų studentais.

Renginio metu vyko virtualus tarptautinis seminaras „Sėkmingo verslo žingsniai“, kuriame buvo skaityti pranešimai ir organizuota diskusija „Jaunimo verslumo ugdymo aktualijos ir iššūkiai“. Imitacinių bendrovių vadovai dalyvavo pasitarime, buvo organizuotas praktinis seminaras „Socialinė atsakomybė ir vertybės versle“, kurį vedė Povilas Petrauskas, Baltijos koučingo centro plėtros vadovas.

Studentai ir moksleiviai dalyvavo konkurse „Jaunos idėjos šiuolaikiškiems sprendimams“. Jo tikslas – skatinti jaunimo verslumo ir kūrybiškumo, komandinio darbo įgūdžius siūlant sprendimus / idėjas Sudeikių krašto veiklų ir žinomumo didinimui. Pirmiausiai konkurso dalyviai turėjo pristatyti namuose paruoštas namų darbų užduotis: komandos pristatymą, išnagrinėtą viešinamą informaciją apie Sudeikių miestelį ir jo apylinkes bei krašto žinomumo didinimo ir populiarinimo priemones. Apdovanojimai už geriausiai atliktą namų darbų užduotį atiteko VVF IB „Vilionė“ komandai (studentės Greta Vasiliauskaitė, Gabriela Ratabylska, Karolina Rasimovičiūtė, vadovė Ramunė Rapkauskaitė) ir VVF IB „Miglė“ komandai (studentai Radvilė Kraujalytė, Alvita Račicka, Silvestras Žoloch, vadovė Ilona Kojelytė).

Vėliau komandoms buvo skirta užduotis – pateikti galimus verslų steigimo sprendimus Sudeikių krašte, kurie prisidėtų prie kašto veiklos ir žinomumo didinimo, turizmo sezoniškumo mažinimo, didesnio bendruomenės ir jaunimo užimtumo, emigrantų pritraukimo. Komandos turėjo įvertinti konkurencinę aplinką, aprašyti verslų bendradarbiavimo galimybes, nurodyti, kokių veiksmų būtų imamasi pirmiausiai.

Komisija I prizinę vietą skyrė komandai „Turistai“, kurioje užduotis atliko Radvilė Kraujalytė (IB „Miglė“). III vietą užėmė komanda „Debesėliai“, kurioje užduotis atliko Gabriela Ratabylska (IB „Vilionė“) ir Alvita Račicka (IB „Miglė“). Konkurso dalyviams taip pat buvo skirtos ir asmeninės nominacijos – versliausiam, inovatyviausiam ir kūrybiškiausiam studentui. Versliausia studente tapo Radvilė Kraujalytė (IB „Miglė“), o kūrybiškiausia – Karolina Rasimovičiūtė (IB „Vilionė“).