Š. m. balandžio 24 dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Turizmo katedra suorganizavo apvalaus stalo diskusiją „Technologijų taikymas turizmo ir svetingumo srityse“. Renginyje dalyvavo viešbučių, turizmo agentūrų, IT technologijų įmonių atstovai, valstybinių institucijų atstovai tiek ir kolegijos akademinės bendruomenės atstovai.

Vilniaus kolegijos atstovams rūpėjo, kokių įgūdžių ir kompetencijų pasigenda verslo atstovai priimdami naujus darbuotojus, verslo atstovus domino, kaip turizmo studijų studentai yra supažindinami su skaitmeninėmis technologijomis ir kokių praktinių taikomųjų sistemų įgūdžių jiems yra suteikiama Vilniaus kolegijoje.

Įmonės „Noriu noriu noriu“ vadovė ir įkūrėja Diana Šubelko pastebėjo, kad studentams būtų naudinga išbandyti kuo daugiau turizmo versle naudojamų taikomųjų sistemų. Turizmo agentūros UAB „ABK Travel“ vadovė Liana Sokolova-Andruškevič atkreipė dėmesį, kad neretai technologijos ir trukdo efektyviai plėtoti verslą, nes svarbiausia – žmonių bendravimas. Renginio metu įmonės „Gettable“ pardavimų vadovė Lietuvoje Lina Ramanauskienė pademonstravo naują Lietuvos rinkoje staliukų rezervavimo sistemą, veikiančią tiek internetinėje, tiek mobiliojoje aplinkoje.

Renginio pabaigoje Vilniaus kolegijos ir verslo atstovai sutarė dėl tolesnių bendrų projektų.

 

Turizmo katedros
lektorius Vytenis Graželis