Studentai iš užsienio į Verslo vadybos fakultetą atvyksta ne tik pagal tarptautines mobilumo programas vienam semestrui, bet ir pasirinkę studijuoti pilną studijų programą. Vienas jų – Prabuddha Shyamal iš Šri Lankos, kuris fakultete studijuoja Kūrybiškumą ir verslo inovacijas.

Studentas pasirinko būtent šią programą, kadangi, anot jo, tai yra viena naujausių studijų programų pasaulyje. Iš tiesų, Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programa – jungtinė profesinio verslo bakalauro studijų programa anglų kalba – vienintelė Europoje, kurios centrinė ašis – Danijoje sukurta ir pasauliniu mastu išbandyta „Creative Platform“ metodika.

„Be to, mano apsisprendimą rinktis šią studijų programą lėmė geriausias kainos ir kokybės santykis“, – priduria, kad negali nepaminėti ir studentiško gyvenimo privalumų Vilniuje – esą, šiemet P. Shyamal jau teko apkeliauti net 12 valstybių ir teigia, kad niekur nėra tokio studentiško gyvenimo, tiek galimybių studentams, kiek šioje sostinėje.

Po studijų Lietuvoje, P. Shyamal žada padirbėti Europoje ar JAV, Kanadoje, Singapūre ir po kelerių metų sukauptas žinias panaudoti kuriant verslą gimtojoje Šri Lankoje. Dabar studijuojama programa jam labai pravers ateityje, vaikinas ir akcentuoja, kad ši studijų programa yra itin orientuota į būsimą darbą, karjerą.

„Tie studijų dalykai, kuriuos aš mokausi čia – ypač vertinami darbo rinkoje. Be to, kadangi ši studijų programa yra jungtinė, studijų metu turiu galimybę apsilankyti net trijose Europos valstybėse – Lietuvoje, Estijoje ir Portugalijoje. Tai yra nuostabi patirtis“, – teigia šrilankietis, laisvalaikiu muzikuojantis ir savo ateitį siejantis su muzikos verslu.