Vilniaus kolegijos atvirų durų ir karjeros diena „STUDIJOS. PRAKTIKA. KARJERA“ į Verslo vadybos fakultetą vakar sukvietė daugybę moksleivių, jau dabar planuojančių savo būsimąsias studijas, ir darbdavių atstovų, besidairančių perspektyvių darbuotojų.

 

Lapkričio 24 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vyko karjeros ir atvirų durų diena „STUDIJOS. PRAKTIKA. KARJERA“. Į šį renginį atvyko daugiau nei 400 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų ir daugiau nei 30 įvairių įmonių ir organizacijų atstovų, kurie pasakojo apie praktikos ir karjeros galimybes. Atvykusius svečius pasveikino Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas. Studijų programas pristatė ir savo asmenine patirtimi su moksleiviais dalinosi septynių Vilniaus kolegijos fakultetų atstovai.

Atvykę moksleiviai ir studentai turėjo galimybę pabendrauti su AB „SEB bankas“, AB „Lietuvos paštas“,  UAB „DPD Lietuva“, UAB „Vetfarmas“, UAB „DSP plius“, AB „Šiaulių bankas“, „Vilnius Grand resort“, UAB „StrongPoint“, Jaunimo darbo centro, „CV Market“ ir kitais atstovais bei pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis. „CV Market“ ir Jaunimo darbo centro atstovai mokė klausytojus apie tai, kaip jaunam žmogui susirasti darbą: tinkamai parengti savo CV bei motyvacinį laišką ir pasirengti darbo pokalbiui. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ atstovai supažindino moksleivius su  praktikos ir savanoriško darbo galimybėmis bei karjeros perspektyvomis.

Apie studijas Vilniaus kolegijoje, kur susipina žinios ir praktinė patirtis, papasakojo Vilniaus kolegijos studentų priėmimo skyriaus vedėja Dovilė Liubinienė, kuri po pranešimo mielai atsakė į visus su studentų priėmimu susijusius moksleivių klausimus.

Diena – kurios nepamiršime!