Virtuvės mitų griovėjų projektų vadovė Patricija Kanapeckaitė VIEŠBUČIŲ IR RESTORANŲ VERSLO studentams įrodė, kad visos, studijų metu įgytos žinios yra ypač vertingos ir pritaikomos kasdieniniame darbe.

 

Asmenine patirtimi apie studijas ir jų metu įgytų žinių praktinį pritaikymą darbe vakar vykusio susitikimo metu VIEŠBUČIŲ IR RESTORANŲ VERSLO studentams pasakojo šios studijų programos absolventė UAB „Virtuvės mitų griovėjai“ projektų vadovė Patricija Kanapeckaitė.

Patricija, prieš kelis metus dar pati buvusi Viešbučių ir restoranų verslo studijų programos studentė, dabar puikiai supranta, kokios neįkainojamos ir praktikoje dažnai pritaikomos žinios jai buvo suteiktos. Viešnia su juoku prisiminė situaciją, kuomet parodos metu viena iš dalyvių kreipėsi į ją pagalbos, nes pati nemokėjo taisyklingai išdėstyti stalo įrankių. Šios ir kitos, studijų metu nereikšmingos atrodžiusios žinios, Patricijai darbe pasitarnauja kiekvieną dieną. Viešnia studentus paragino mokytis visus dalykus, net jeigu jie ir nepatinka, nes ateityje daugelio iš jų jiems prireiks.