Šiais metais net 53 moksliniai pranešimai buvo pristatyti tradicinėje 7-oje VVF SMD organizuojamoje tarptautinėje studentų konferencijoje JAUNIMAS BESIKEIČIANČIOJE VISUOMENĖJE. Konferencijos tikslas – skatinti mokslinę studentų veiklą, jų kritinį mąstymą bei gebėjimą atlikti tyrimus jaunam žmogui aktualiomis temomis.

2019 m. balandžio 11 dieną VVF septintus metus vykusioje tarptautinėje studentų konferencijoje JAUNIMAS BESIKEIČIANČIOJE VISUOMENĖJE pranešimus skaitė net 146 dalyviai. Dalyvių sulaukta ne tik iš Vilniaus kolegijos Verslo vadybos, Elektronikos ir informatikos bei Menų ir technologijų, Sveikatos priežiūroa fakultetų, bet ir iš užsienio aukštųjų mokyklų: Portugalijos Porto politechnikos instituto (Porto Polytechnic Institute), Ispanijos Floridos universiteto (Florida University), Vokietijos Albstadt-Sigmaringen universiteto (Albstadt-Sigmaringen University) ir Prancūzijos Europos verslo mokyklos (Ecole de Commerce Europeenne).

Pagrindinės temos, kuriomis pranešimus skaitė aukštųjų mokyklų studentai: socialinių medijų svarba, ar jaunimas supranta informacinį karą socialiniuose tinkluose, ar komunikacija socialiniuose tinkluose lemia verslo sėkmę. Kita aktuali temų grupė – visuomenės lūkesčiai jaunimui, jaunimo puoselėjamos vertybės. Nepamirštos aptarti gimtosios kalbos problemos socialiniuose tinkluose, praktikų ir savanorystės potyriai užsienio ir Lietuvos organizacijose, ateities profesijų poreikis, dirbtinio intelekto iššūkiai ir kitos.

Jau septintus metus vykstančioje konferencijoje studentams suteikta proga pasitikrinti, ar jie geba rinkti duomenis, analizuoti, apibendrinti ir dalintis aktualiausia informacija. Juk taip įdomu pasirodyti, kokie esam, ir patirti, ką nuveikė kolegos, atvykę iš kitų šalių.

Nuoroda į nuotraukų albumą