Tarptautinės savaitės (International Week) metu Verslo vadybos fakultete paskaitas skaitė lektoriai net iš septynių šalių: Airijos, Izraelio, Nyderlandų karalystės, Suomijos, Rumunijos, Belgijos ir Lenkijos. Tarptautinė savaitė prasidėjo kartu su 2-ąja tarptautine konferencija „Creativity, Innovation and Entrepreneurship“.

 

Vilniaus kolegijos Tarptautinės savaitės metu balandžio 24 – 28 dienomis Verslo vadybos fakultete įvyko daugiau nei trisdešimt paskaitų, kurias studentams skaitė užsienio aukštųjų mokyklų dėstytojai iš “Kinneret Academic College” (Izraelis), “Avans University of Applied Sciences” (Nyderlandų karalystė), “Satakunta University of Applied Sciences” (Suomija), “Saimaa University of Applied Sciences” (Suomija), “University College Ghent” (Belgija) ir “Opole University of Technology” (Lenkija) ir svečiai iš Airijos, bei Rumunijos. Pagrindinis tarptautinės savaitės tikslas – suteikti Vilniaus kolegijos studentams galimybę dalyvauti užsienio dėstytojų paskaitose, neišvykstant į užsienį.

Fakulteto studentai ne tik gausiai rinkosi pasiklausyti dešimties išskirtinių lektorių paskaitų, bet ir drąsiai reiškė savo mintis, dalyvavo diskusijose ir atliko jiems paskirtas kūrybines užduotis. Vilniaus kolegijos Tarptautinė savaitė prasidėjo kartu su 2-ąja tarptautine konferencija „Creativity, Innovation and Entrepreneurship“.

 

Tarptautinės savaitės Verslo vadybos fakultete nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1330191447074897