Piešimo terapija – naujoji verslo paslauga, kurią Kauno maisto pramones ir prekybos mokymo centre vykusioje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslas „veža“ pristatė IB „Miglė“ komanda. Komanda parsivežė net keturis apdovanojimus.

 

Balandžio 26 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Imitacinė verslo bendrovė „Miglė“, prekiaujanti saldainiais ir šiemet pasiūliusi naują socialiai atsakingo verslo paslaugą – piešimo terapiją, dalyvavo 22-ojoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslas „veža“, kuri vyko Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. IB „Miglė“ atstovavo tarptautinio verslo studentai: Kornelija Kontrimavičiūtė, Meda Sarolytė ir Algirdas Vitkauskas bei įstaigų administravimo studentės: Akvile Vyšniauskaitė ir Dovile Juciūtė, kuruojami IB „Miglė“ vadovės fakulteto lektorės Ilonos Kojelytės.

Komanda parsivežė net tris diplomus: už daugiausiai pardavimo sandorių mugėje sudarymą, už geriausią mugės katalogą tarp aukštųjų mokyklų, o už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas buvo įvertinta Sidabrinės mugės imitacinės bendrovės ženklu. Dar vieną apdovanojimą pelnė ir Kornelija Kontrimavičiūtė, kuri buvo įvertinta kaip geriausia vadybininkė.  Komandos rėmėja AB „Naujoji rūta“ skyrė saldainių renginio dalyviams. Imitacinių bendrovių mugė – nepamirštamas daugiabriaunis studentų verslumo kompetencijų tobulinimo renginys.