Verslo vadybos fakulteto Imitacinės verslo bendrovės Miglė ir Vilionė Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje parsivežė net penkis apdovanojimus.

Balandžio 10 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Imitacinės verslo bendrovės „Miglė“, prekiaujanti saldainiais ir turizmo paslaugas teikianti „Vilionė“ dalyvavo Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslo kelionė į ateitį“. 23-oji IB mugė vyko Žirmūnų Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. IB „Miglė“ atstovavo VA17 studentai: Vilmantė Kiviliūtė, Deimantas Orlovas, Karina Fedorovič, Elvyra Krisinel, Karina Drūtytė ir Gabriela Matusevič, kuruojami IB „Miglė“ vadovės Ilonos Kojelytės, o IB „Vilionė“ komandą sudarė studentai: Airidas Jarulis, Arnas Ostapenkto, Drija Lauranavičiūtė ir Rugilė Jurikaitė ir Aistė lapytė, kuruojami IB „Vilionė“ vadovės Ramunės Rapkauskaitės.

Tradicija tapusioje imitacinių bendrovių mugėje IB „Miglė“ komanda laimėjo bronzinį apdovanojimą už „geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp aukštųjų mokyklų bendrovių“. Šios įmonės verslo kelionėje į ateitį buvo pristatytas 3D šokolado gaminių spausdintuvas, kurio privalumas – galimybė išgauti smulkiausias detales bei pagaminti individualizuotus poreikius atitinkančius užsakymus. Prekyba vyko ne tik prie stendo, studentai bendravo ir su užsienio imitacinėmis bendrovėmis Conffetti Panfilo Serafini SRL iš Italijos ir Pack fiction SAS iš Ispanijos virtualioje erdvėje. Studentai labai džiaugiasi įgyta patirtimi ir gautu įvertinimu.

IB „Vilionė“ komanda pristatinėjo naujausius ir paklausius turizmo produktus: tamsųjį turizmą, ekologišką ir režisuotą turizmą Lietuvoje ir užsienyje, už kuriuos laimėjo sidabrinės IB vardą bei buvo apdovanota už „geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp aukštųjų mokyklų“ ir „aktyviausią veiklos viešinimą 2018 metais“, o turizmo vadybos studentui Arnoldui Ostapenko suteiktas geriausio pardavimų vadybininko vardas.

Džiaugiamės kartu su laureatais!

Daugiau info apie mugę: https://www.facebook.com/569744533181398/posts/1304218696400641/