Balandžio 24 – 25 dienomis Vilniaus kolegijoje įvyko Tarptautinė konferencija „Creativity, Innovation and Entrepreneurship“. 2-osios tarptautinės konferencijos atidarymo metu pranešimus skaitė  Ilja Laurs (Lietuva) David Banks (Škotija) Michael Daly (Airija).

 

Balandžio 24 – 25 dienomis Vilniaus kolegijoje įvyko Verslo vadybos fakulteto Inovacijų katedros organizuota Tarptautinė konferencija „Creativity, Innovation and Entrepreneurship“. Kūrybiškumas, inovacijos ir verslumas – kertiniai aspektai, be kurių nebeįsivaizduojamas verslo pasaulis. Antrosios tarptautinės konferencijos atidarymo metu pranešimus skaitė Ilja Laurs (Lietuva), David Banks (Škotija) ir Michael Daly (Airija). Konferencija buvo atidaryta kartu su Vilniaus kolegijos Tarptautine savaite.

Konferencijos raktinis žodis – kūrybiškumas. Ilja Laurs savo pranešime pasidalino įžvalgomis apie tai, kad kūrybiškumas bene vienintelis žmogaus konkurencinis pranašumas prieš dirbtinį intelektą ir kad, nors ir technologijų sparta yra tokia greita ir suteikia galimybę generuoti begales informacijos, o ją apdoroti fiziškai pajėgs tik dirbtinis intelektas, bet jausmų jis niekada neturės. David Banks dalinosi pastebėjimais apie rizikos valdymo klaidas ir nesusipratimus organizacijose ir pateikė konkretaus atvejo analizę – toks tikrovės vertinimas. Michael Daly pasidalino filosofiniu praktiniu požiūriu, kuris teigia,  kad labai svarbus kiekvieno individo asmeninis apsisprendimas gyvenime, todėl reikia tą suprasti ir kryptingai veikti laikantis savo gyvenimiškos filosofijos nuostatų.   Konferencijos metu aptartos temos neabejotinai turės įtakos ateities verslui.

 

Tarptautinės konferencijos „Creativity, Innovation and Entrepreneurship“ nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1331205323640176