Dalyvavimas užsienio aukštųjų mokyklų lektorių paskaitose – tai puiki galimybė Fakulteto studentams, dėstytojams ir administracijos darbuotojams gilinti tarpdisciplinines žinias, tobulinti tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžius bei išgirsti praktinių užsienio šalių verslo pavyzdžių. Kovo 1-5 dienomis Fakultetas kvietė bendruomenės narius dalyvauti Vilniaus kolegijos Tarptautinės dėstymo savaitės (International Teaching Week) renginiuose: 28 paskaitas vedė 8 kviestiniai svečiai iš Vokietijos, Čekijos, Turkijos, Bangladešo, Bulgarijos, Lenkijos, Slovėnijos, Ispanijos.

Išskirtinio dėmesio Tarptautinės savaitės metu sulaukė svečias iš Primorska universiteto (Slovėnija) Miha Lesjak. Paskaitų metu buvo kalbama apie Slovėnijos patirtį valdant COVID-19 įtaką turizmo sektoriui ir ateities perspektyvas. Akcentuota, kad ypač svarbiu turizmo rinkodaros veiksniu taps taps saugumas, turistai bus linkę keliauti atsakingiau, plėtosis ekologinis ir aktyvusis turizmas, o miesto turizmo atsigavimas užtruks ilgiau.

Viešnia iš Miunsterio taikomųjų mokslų universiteto (Vokietija) Cathrin Ruppe pasakojo apie verslo etiką, dirbtinį intelektą versle, taip pat vedė praktinius užsienio kalbos užsiėmimus, jų metu palygino darbo paieškas, gyvenimo aprašymų rengimą ir motyvacinių laiškų rašymą Prancūzijoje, Vokietijoje, Kinijoje ir Vietname. Studentai turėjo galimybę pasidalinti pristatyti savo šalių patirtį ir padiskutuoti.