Kasmet pavasarį Verslo vadybos fakultete vyksta tradicinė REKLAMOS VADYBOS studentų diena „Redi“. Šiais metais jos metu buvo užfiksuotas ilgiausio lankstinuko rekordas!

 

Ji kasmet, bet vis kitokia ir nuolat stebinanti – REKLAMOS VADYBOS studentų diena „Redi“. Šiais metais reklamukai nutarė jos metu įsiamžinti rekordų knygoje, todėl visi drauge siekėme ilgiausio lankstinuko rekordo. 37 metrai – tokio ilgio reklaminį lankstinuką apie Vilniaus kolegiją sukūrė fakulteto bendruomenė. Rekordą užregistravo „Factum“ vadovas Vytautas Navaitis.

Į diskusiją apie komunikaciją socialiniuose tinkluose ir nuomonės formuotojus susirinko gausus susidomėjusių būrys. Diskutavome su publicistu, maisto kritiku Andriumi Užkalniu, verslininku, keliautoju ir fakulteto absolventu Rimvydu Širvinsku (Makaliumi) ir reklamos agentūros „IF Agency“ įkūrėja, reklamos ir komunikacijos specialiste Ramune Tumasonyte. Visą dieną fakultete vykusios veiklos leido įsijausti į reklamos kūrėjų vaidmenį, susipažinti su geriausiomis visų laikų reklamomis, o renginį vainikavo puikūs muzikiniai ir šokio pasirodymai.

 

„Redi“ nuotraukų albumai:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1646490762111629
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1648407878586584