2023 metų vasario 27 d. – kovo 3 d. Thomas More taikomųjų mokslų universitete, Antverpeno mieste, Belgijoje vyko Mažmeninės prekybos inovacijų trumpųjų mainų savaitė (Retail Innovation BIP). Jos metu partneriai iš Thomas More (Belgija), AVANS (Nyderlandai), Zealand (Danija) ir VIKO (Lietuva) aukštojo mokslo institucijų jau antrus metus iš eilės susitiko trumpųjų mainų savaitėje (BIP), aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes, o studentai sprendė belgų įmonės „E5 mode“ iššūkį.

Renginyje Vilniaus kolegiją atstovavo Verslo inovacijų katedros vedėja, lektorė Vaiva Chockevičiūtė ir Reklamos ir komunikacijos katedros lektorė Birutė Vaitėnienė, kartu su keturiais Kūrybiškumo ir verslo inovacijų, Organizacijų vadybos ir Ryšių su visuomene studentais: Daniil Bolšakov, Austėja Kaubryte, Vestina Juškaite ir Gerda Juzvaite. Viena iš šio iššūkio laimėtojų – Organizacijų vadybos pirmo kurso studentė Vestina Juškaitė.

Tolimesnis kūrybiškumo programų tarptautinio bendradarbiavimo etapas – 2023 m. gegužės 8-12 d. vyksianti trumpoji mainų savaitė „Creative Management“ Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete, kurios metu studentai iš AVANS taikomųjų mokslų universiteto (Nyderlandai) kartu su Estijos verslininkytės taikomųjų mokslų universitetu (Estija) bei Vilniaus kolegijos Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programos studentais imsis įmonės „Teltonika“ skelbiamo kūrybiškos vadybos versle iššūkio.