Rugsėjo 27-ąją dieną visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė turizmo diena. Šia proga rengiami Tarptautinės turizmo dienos renginiai, festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai.

Verslo vadybos fakulteto Turizmo katedra, prisijungdama prie šios šventės, parengė įspūdingą programą ir šįkart sukvietė visus kelionių entuziastus į „Kelionių akademiją“.

Joje dalyvių laukė loterija, improvizuoti šokiai, susitikimai su turizmo srities profesionalais: kelionių aistruoliu Rimvydu Širvinsku-„Makaliumi“, kuris taip pat yra ir Verslo fakulteto absolventas, ,,Magelano kelionės’’ įkūrėju Dainiumi Kinderiu, Estijos sveikatos turizmo guru profesore Heli Tooman, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos tarybos nariu Vyčiu Štelbiu.

Be to, studentai kūrė kelionių žemėlapį, žymėdami vietas, į kurias svajoja nukeliauti. Dalyviams buvo itin smalsu sužinoti, kur, rodos, jau visą pasaulį apkeliavęs „Makalius“ dar norėtų apsilankyti. Paaiškėjo, kad tik grįžęs iš atostogų Maldyvuose, R. Širvinskas šįkart norėtų nukeliauti į vieną gražiausių salų pasaulyje, kurią, matyt, ne daugelis galėtų rasti ir žemėlapyje – tai saulėtąjį Zanzibarą, Tanzanijoje.

Šventę vainikavo Vilniaus senamiestyje vykusios Orientacinės žaidynės, kur draugiškai susirungė studentų komandos iš skirtingų Vilniaus kolegijos fakultetų.