Birželio mėnesį VVF viešbučių ir restoranų verslo studentai dalyvavo Turizmo išteklių mokymuose Gruzijoje, Sakartvele.

Pirmąją mokymų dieną VVF studentai susipažino su universiteto dekanu bei dalyvavo „TourMODE“ renginyje, kuriame kartvelams pristatė Lietuvos turizmo išteklius. Dvi dienas trukusiose ekskursijose po Tbilisį aplankytos žymiausios vietos, susipažinta su tuo, ką turistams siūlo šis miestas. Per kitas vizito dienas buvo suteikta proga pamatyti viešbučių, esančių Tbilisyje, darbo užkulisius. Be Sakartvelo sostinės, dar buvo susipažinta su senąja Sakartvelo sostinė Mccheta, įkurta Juodosios ir Baltosios Aragvos santakos vietoje, Džvari vienuolynu, vienu iš įspūdingiausių kalnų – Kazbeku, Ananuri tvirtove, Gudauri apžvalgos aikštelėje žavėtasi atsivėrusiais kalnų vaizdais. Studentai neabejoja, kad didžiausią įspūdį jiems paliko Kazbeko kalnas ir netoli esanti Gergeti Trejybės bažnyčia su atsiveriančiais nuostabiais kalnų vaizdais. Paskutinę dieną viešbučių ir restoranų verslo antrakursiai dalyvavo finaliniame „TourMODE“ renginyje, kuriame pristatė Sakartvelo turizmo situaciją lietuvaičių akimis bei pasidalino įspūdžiais apie kelionėje aplankytas vietas.

Visos kelionės metu studentus sužavėjo vietinių svetingumas, kurį teko patirti lankantis Ilja universiteto studentų šeimose, mokantis tradicinių šokių žingsnelių, klausantis muzikos, ragaujant tradicinių valgių bei gėrimų, patiems mokantis gaminti chinkalius bei vietinius saldėsius čiurčchelas.

Tad visi „TourMODE“ renginio dalyviai dėkoja kelionės organizatoriams ir Ilia universiteto bendruomenei už nepamirštamus įspūdžius ir potyrius.