Ketvirtus metus tęsiasi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Ilia valstybinio universiteto projektas, kurio dėka TURIZMO VADYBOS studentai gali atlikti  turizmo išteklių praktiką Gruzijoje.

 

Jau ketvirtus metus tęsiasi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Ilia valstybinio universiteto (Ilia State University) projektas, leidžiantis TURIZMO VADYBOS studentams atlikti  turizmo išteklių praktiką Gruzijoje, o gruzinams studentams analogišką praktiką Lietuvoje.

Kovo 12 – 19 dienomis TURIZMO VADYBOS  studentai drauge su Turizmo katedros vedėja Greta Gruode viešėjo Gruzijoje. Svečius šiltai priėmė Ilia valstybinio universiteto kolektyvas. Fakulteto delegacija drauge su gruzinų studentais lankė paskaitas, keliavo po apylinkes lydimi rudenį Verslo vadybos fakultete viešėjusių ir turizmo išteklių praktiką Lietuvoje atlikusių studenčių. Visą savaitę studentai tyrinėjo Tbilisį ir lankė aplinkinius regionus, kad kuo geriau atliktų jiems skirtą užduotį – parengti turizmo išteklių analizę ir sukurti kelionių turą po Gruziją. Keliautojus nustebino ne vien Gruzijos sostinės lankytinų objektų grožis, bet ir pačių gruzinų svetingumas.

 

Smagus studentų filmukas su užfiksuotais savaitės įspūdžiais:

https://www.youtube.com/watch?v=B_RoE-TO7x4