Jau antrus metus prie Tyrėjų nakties programos prisijungia ir Verslo vadybos fakultetas. Šiais metais dalyviai kūrė elektronines parduotuves, steigė verslus ir juos vystė,  kūrybiškumo dirbtuvėse ieškojo priemonių, kurios paskatintų popierinių knygų skaitymą.

 

Rugsėjo 29 dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vyko Tyrėjų nakties renginiai. Daugiau nei 20 dalyvių, tarp kurių ir moksleiviai iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Vilniaus Aleksandro Puškino mokyklos dalyvavo fakulteto organizuotose veiklose. Drauge su lektoriumi Egidijumi Grigūnu dalyviai kūrė elektronines parduotuves, mokomi lektoriaus Karolio Visocko pasitelkę „SimVenture“ programą steigė verslus ir bandė sėkmingai juos vystyti, kūrybiškumo dirbtuvėse drauge su lektorėmis Danguole Oželiene ir Laima Paraukiene ieškojo inovatyvių sprendimų, kurie paskatintų lietuvius skaityti popierines knygas.

Tyrėjų naktis – išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo institucijų atveria duris ir pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai, lektoriai ir mokytojai. Jau daugiau nei dešimtmetį nuo 2005 metų Tyrėjų naktis kasmet mokslo entuziastus kviečia susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis bei išradimais. Antrus metus prie šių renginių programų prisijungia ir Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultetas.

 

Tyrėjų nakties VVF nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1479146312179409