Kartais kurti verslą ryžtamės ne todėl, kad norime užsidirbti, bet tam, kad įveiktume gyvenimo mums skirtus iššūkius. Savo verslo sėkmės istorija dalinasi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto reklamos vadybos absolventė Manta Kučinskaitė-Dargienė.

 

Manta Kučinskaitė-Dargienė drauge su vyru šiuo metu vadovauja sėkmingam šeimos verslui – Mylimukų darželiui. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete 2010 metais baigusi reklamos vadybos studijas ir sukūrusi šeimą absolventė susidūrė su gyvenimo iššūkiais – sūnų kankino alergijos, o į valstybinį darželį, skirtą alergiškiems vaikams, mažylio nepriėmė. Pora nutarė patys Vilniuje įkurti unikalų vaikų darželį. Gyvenime taip kartais nutinka, kad verslą ryžtiesi kurti ne todėl, kad nori užsidirbti, bet tam, kad įveiktum gyvenimo iššūkius.

Apie sėkmingą šeimos verslą – Mylimukų darželį, pasakoja REKLAMOS VADYBOS absolventė Manta Kučinskaitė-Dargienė:

Mylimukų darželis gimė ne kaip verslo idėja, nes vaikai ir verslas man nesuderinami. Didysis darželio iniciatorius sūnus Kristupas. Mažylį kankino alergijos, tad nepakliuvus į valstybinį darželį alergiškiems vaikams, reikėjo kažką daryti. Nusprendėme, kad didžiausią naudą mūsų vaikui suteiks darželis – kvalifikuota priežiūra, reglamentuota veikla, daug draugų ir žaidimų, tad vietoj auklės paieškų, ieškojome darželio, po to įsisvajojau ir mintyse susikūriau savo svajonių darželį. Liko jį realizuoti. Tėvams vaikas yra brangiausias žmogus pasaulyje – Mylimukas, ir mes siekėme aukščiausios darželio kokybės, nuo priemonių iki pedagogų, tad tikėjomės, kad tai įvertins ir daugiau tėvelių, kurie leis į mūsų darželį ir savo brangenybes, taip išsilaikysime, o ir mūsų mažyliai laimingai augs ir tobulės. Tada buvo neramu, bet dabar galiu pasakyti, kad tikrai neklydau ir sukūriau kažką stebuklingo, su didele meile, todėl ir pavadinau Mylimukų darželiu.“