„Verslas mumis tiki ir vertina, tą įrodo jų dovanos fakultetui,“ – teigia Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto rinkodaros ir komunikacijos vadybininkė Rūta Krukonienė.

 

Glaudus ryšys tarp verslo įmonių ir mokslo įstaigų – būtinas. Verslo atstovai, atvykę į paskaitas, savo istorijomis, iš realaus įmonių gyvenimo, leidžia studentams lengviau įsisavinti išmoktą teoriją ir prigretina prie realaus gyvenimo.

Jau ne pirmus metus Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas bendradarbiauja su tarptautine įmone „Western Union“, kurių atstovai lankosi paskaitose, vertina studentų projektus arba mielai priima studentus pas save įmonėje, išvykstamųjų paskaitų metu ir supažindina su įmonės veikla.

Šią gražią „Western Union“ ir Vilniaus kolegijos draugystę šiemet vainikavo išskirtinė dovana Verslo vadybos fakultetui – ryškiaspalviai baldai laisvalaikio zonai. Dovana džiugina ne tik studentus, bet ir fakulteto darbuotojus. Nuo šiol fakultete turime dar vieną kampelį, kuriame smagu susiburti ir jaukiai leisti laiką pertraukų.