Lapkričio 22 dieną Vilniaus rotušėje susirinko moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų, kad išmėgintų savo jėgas konkurse „Išbandyk verslo idėją“. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentai drauge su IB ,,Miglė“ vadove Ona Žigutiene dirbo renginio vertinimo komisijoje. Savo patirtimi dirbant imitacinėje bendrovėje dalinosi IB ,,Vilionė“ vadovė Ramunė Rapkauskaitė.

Lapkričio 22 dieną Vilniaus rotušėje susirinko gausus būrys moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Rokiškio, Marijampolės, Elektrėnų, Kėdainių, Radviliškio, Visagino ir Neringos. Susibūrę į komandas moksleiviai išbandė savo jėgas verslo konkurse „Išbandyk verslo idėją“.

Renginys buvo skirtas mokymo institucijoms, kuriose nėra įsteigtų imitacinių bendrovių. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ĮSTAIGŲ ADMINISTRAVIMO studentai, tarptautinės mugės pirmos vietos nugalėtojai, buvo pakviesti konsultuoti ir vertinti šiame konkurse dalyvaujančių komandų idėjas. Simona Visockaitė vedė šį renginį, Eimantas Umbrasas ir Ieva Polkaitė pradėjo konkursą savo kūrybos dainomis, o Žydrūnė Rinkevičiūtė  ir Gabrielė Nikanorova konsultavo visus atvykusius dalyvius ir svečius. Visa komanda buvo įtraukta į slaptų vertintojų gretas.  IB ,,Miglė” vadovė Ona Žigutienė drauge su  fakulteto studentais dirbo komisijoje kur atsakingai ir reikliai vertino konkurso dalyvių idėjas.

Išrinkti geriausias komandas buvo sunku, nes visi dalyviai dėjo daug pastangų, kad nugalėtų. Auksinėmis mugės komandomis tapo:

  • Komanda „Taurus“ (Kėdainių šviesiosios gimnazija) už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.
  • Komanda „Amatukas“ (Vilniaus „Ryto“ progimnazija) už gebėjimą reklamuoti.
  • Komanda „Balno broliai“ (Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus) apdovanota už originaliausią stendą.

Verslo konkurso metu vyko seminaras „Ugdykime mokinius ateičiai“, kuriame buvo pristatytos studijos Vilniaus kolegijoje, papasakota apie imitacines bendroves Lietuvoje, pristatyta Vilniaus kolegijos absolvento Evaldo Račkausko sėkmės istorija, bei gvildenta tema „Kaip ugdysime mokinius ateičiai“. Seminaro metu IB,,Vilionė“ vadovė Ramunė Rapkauskaitė dalinosi patirtimi ir verslumo ugdymo procesais dirbant imitacinėje bendrovėje.