Kartais verslo pradžiai tereikia mažo stumtelėjimo. Moksleiviams skirtos paskaitos metu „studijos 2018“ parodoje Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto lektorius Eimantas Kamienas ne tik paaiškino, kokie yra verslo kūrimo etapai, bet ir suteikė drąsos siekti savo svajonių.

 

Vasario 8-10 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose šurmuliavo moksleiviai, kurie atvyko į „Studijos 2018“ parodą ieškoti savo kelio išsvajotos karjeros link. Šių metų parodos pagrindinis akcentas – „Būsiu Lietuvai“. Parodoje susibūrė  net 285 mokymo ir verslo organizacijos iš 17 šalių.

Verslumo gyslelę turime bene kiekvienas. Vasario 9 dienos popietę pilna salė jaunų ir žingeidžių klausytojų susirinko sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto lektorius Eimantas Kamienas paskaitos metu moksleivius ne tik supažindino su verslo steigimo etapais, pasidalino sėkmės istorijomis ir puikiais pavyzdžiais, bet ir padrąsino siekti savo svajonės – pradėti verslą. Po paskaitos aktyviausius ir geriausiai įsisavinusius informaciją dalyvius apdovanojome šauniais Vilniaus kolegijos prizais.

 

Parodos „Studijos 2018“ ir paskaitos „Kaip pradėti verslą“ nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1613921572035215