Paskutinį rugsėjo penktadienį daugybė Europos valstybių pasitinka renginiu „Tyrėjų naktis“, kai pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai, tyrėjai bei visi mokslo entuziastai.

„Nori pasijusti tikru savo įmonės vadovu, suplanuoti verslą ir išbandyti tai virtualioje aplinkoje? O gal tapti visa galva pranašesniu už konkurentus – kūrybišku verslininku?“ – taip kvietė paminėti visoje Europoje švenčiamą mokslo fiestą ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas.

Rugsėjo 25-ąją fakultete apsilankę studentai, moksleiviai, darbuotojai ir visi besidomintys mokslu, žiniomis, inovacijomis ir naujovėmis, turėjo galimybę ne tik susipažinti su „vieta, kur gimsta verslininkai – Verslo vadybos fakultetu“, bet ir sudalyvauti kūrybiškumo dirbtuvėse, kur išbandė unikalią danų mokslininkų sukurtą kūrybiškumo ugdymo metodiką.

Be to, „Tyrėjų nakties“ Verslo vadybos fakultete dalyviams buvo pristatyta kompiuterinė programa „SimVenture“, kurią pasitelkus kiekvienas gali tapti verslininku – tirti rinką, užsiimti tiesiogine rinkodara, reklamuotis, kurti produktus pagal vartotojų poreikius, valdyti personalą. Programą išbandę studentai, vadovavę virtualiai įmonei, pasakojo vadovę įmonei ne tik idealiomis ekonominės sąlygomis, bet ir sulaukę neplanuotų įvykių – vagysčių, tiekimo problemų, finansinių krizių.

VVF dekanatas