Vakar Verslo vadybos fakultete buvo atidaryta nauja auditorija – Reklamos studija. Atidarymo metu apie naująją įrangą ir grafinio dizaino programų galimybes pasakojo Kompiuterių centro vedėjas Karolis Visockas bei Reklamos ir komunikacijos katedros lektorius Antanas Jonušas.

 

Kovo 22 dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete iškilmingai buvo atidaryta naujoji fakulteto auditorija – Reklamos studija. Apie naująją įranga susirinkusiems svečiams pasakojo fakulteto Kompiuterių centro vedėjas Karolis Visockas. Vien įrangos nepakanka, kad sukurtum meno kūrinį, tam būtinos ir tinkamos grafinio dizaino programos. Apie programas ir jų galimybes mums plačiau papasakojo Reklamos ir komunikacijos katedros lektorius UAB „Brandworks“ vadovas Antanas Jonušas.

Atidarymo metu ne vien išklausėme apie įrangos ir programų galimybes, tačiau ir praktiškai jas išbandėme – perkėlėme į sakurų sodą Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotoją infrastruktūrai,  Verslo vadybos fakulteto dekanę ir viešųjų pirkimų organizatores.   Tikimės, kad naujojoje auditorijoje gims daug meno kūrinių. Joje esanti įranga ir grafinio dizaino programos leis studentams kurti reklamas, vaizdo įrašus, kokybiškai įgarsinti vaizdinę medžiagą. Reklamos studiją kuruoja Reklamos ir komunikacijos katedra.

 

Reklamos studijos atidarymo nuotraukų albumas:

https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1298802400213802