Š. m. vasario 20 dieną Verslo vadybos fakultete įstaigų administravimo studijų programos pirmojo ir antrojo kurso studentai organizavo jau tradicija tapusias „Boso draugo“ kontaktų dienas. Šventės akcentu šiais metais tapo studentų susitikimas su verslo ir viešųjų organizacijų atstovais ir kontaktų su absolventais užmezgimas.

Renginio viešnia, UAB „CV-Online“ rinkodaros vadovė Rita Karavaitienė, studentus supažindino su administratoriaus specialybės paklausa Lietuvoje ir studentų daromomis klaidomis ieškant darbo, VšĮ „Versli Lietuva“ vyr. projektų vadovė Agneta Viktoravičiūtė dalinosi savo patirtimi apie administratoriaus karjeros galimybes. Studentai taip pat turėjo galimybę pagilinti praktines protokolo žinias ir užduoti klausimus didelę praktinę patirtį turinčiam „Derybos.lt“ derybų ir pardavimo konsultantui, Verslo vadybos fakulteto lektoriui Dariui Rupšlaukiui.
Studijų programos absolventės Margarita Pavilionytė ir Renata Milašauskaitė studentams pasakojo apie studijų Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete suteiktas galimybes ir sėkmingą įsitvirtinimą darbo rinkoje. Absolventės mielai atsakė į studentams iškilusius klausimus ir pažadėjo dalyvauti kitų metų „Boso draugo“ dienose.

Vadybos katedros vedėja
Laima Paraukienė