Naujausi tyrimai, atlikti JAV, rodo, jog Lietuva dėl strategiškos vietos ir informacinių technologijų profesionalų, žinančių daugiau nei vieną užsienio kalbą, yra viena patraukliausių valstybių Europoje kurtis startuoliams: bene autoritetingiausias verslo leidinys pasaulyje „Forbes“ pranešė, kad pradėti kurti verslą mūsų šalyje yra palankiausios sąlygos. Todėl tikimąsi, kad sostinė netrukus taps inovatyvių įmonių magnetu.

Kaip įtikinti investuotojus ir sukurti sėkmingus startuolius, Verslo vadybos fakultete diskutavo verslo šlovės jau spėję paragauti profesionalai. Lietuviško verslo fenomenu vadinamo – „Vinted“– atstovas Tautvydas Gylys surengė idėjų generavimo seminarą, o Verslo vadybos fakulteto absolventas Darius Žutautas pasidalijo savo itin sparčiai išpopuliarėjusio prekės ženklo „Shmutkė“ sėkmės istorija.

VŠĮ „Versli Lietuva“ asistentė Lina Kalinauskaitė pranešimu „Geroji verslo praktika: laisvalaikio pramogų organizavimas“ papasakojo studentams, svarstantiems kurti verslą, kaip nepasiklysti reikalavimų labirintuose, kaip išvengti klaidų pradedantiesiems ir kokią teisinę formą pasirinkti, pasidalijo praktiniais verslo kūrimo etapais.