Verslo vadybos fakultetas ne vienerius metus bendradarbiauja su didžiausiu parodų ir kongresų centru „Litexpo“ Baltijos šalyse. Kasmet parodų centras surengia apie 30 tarptautinių parodų ir virš 500 verslo, kultūros renginių. Daugybę šių renginių organizuoti ir sėkmingai įgyvendinti padėjo ir Verslo vadybos fakulteto Renginių asistentų grupė.

Lapkričio 10 d. Verslo vadybos fakulteto ir parodų ir kongresų centras „Litexpo“ bendradarbiavimą įtvirtino sutartimi. Nuo šiol, fakulteto Renginių asistentų grupei atsivers daugiau galimybių dalyvaujant šalies ir pasaulinio lygio renginiuose.

„Renginių asistentų grupė turi didelę patirtį padedant įmonėms ir įstaigoms valstybinių ir tarptautinių renginių metu. Tai atsakingi, profesionalūs, mandagūs, užsienio kalbas mokantys studentai, talkinantys įvairių sričių verslo ir viešosioms organizacijoms planuojant, organizuojant ir įgyvendinant renginius: konferencijas, mokymus, seminarus, diskusijas“, – savanorišką studentų grupės veiklą pristatė jos koordinatorė, Vadybos katedros vedėja Laima Paraukienė.

Be to, bendradarbiaujant su naujuoju partneriu, fakulteto studentai galės atlikti profesines ar baigiamąsias praktikas bei keistis informacija formuluojant aktualių taikomųjų tyrimų tematiką.