Vilniaus kolegija baigia įgyvendinti Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto mokslinės draugijos (SMD)  koordinuojamą projektą „Neformaliojo švietimo ir savanorystės įtaka studijų ir karjeros pasirinkimui“. Su pirmaisiais jo rezultatais sausio 10 d. projekto vadovės: Ieva Kraujalytė  ir lektorė Aušra Turčinskaitė-Balčiūnienė supažindino Lietuvos švietimo ir mokslo viceministrą Giedrių Viliūną.

 

Šių metų sausio 10 d. (trečiadienį) vizito Švietimo ir mokslo ministerijoje  metu Viceministras dr. Giedrius Viliūnas drauge su projekto moksline vadove Verslo vadybos fakulteto lektore Aušra Turčinskaite-Balčiūniene ir projekto vadove Ieva Kraujalyte aptarė Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Studentų mokslinės draugijos (SMD) koordinuoto studentų projekto „Neformaliojo švietimo ir savanorystės įtaka studijų ir karjeros pasirinkimui“ rezultatus.

Susitikimo metu buvo išsakyta pozityvi Švietimo ir mokslo ministerijos nuostata taikomojo aukštojo mokslo atžvilgiu ir pasidžiaugta kolegijų studentų aktyvumu įgyvendinant taikomojo pobūdžio tyrimus, taip pat mokslinės produkcijos iniciatyva (konferencija, straipsniai).