Lapkričio 21 dieną vadovaujami Verslo vadybos fakulteto lektorių Nidos Mačerauskienės ir Laimos Paraukienės savo kūrybiškumą išlaisvino Antazavės vaikų globos namų personalas.

 

Lietuvoje veiklą vykdo 97 vaikų globos institucijos, kuriose globojami daugiau nei 3000 vaikų. Šių įstaigų darbuotojai nuolat susiduria su iššūkiais, kuriems reikia greito ir kūrybiško sprendimo. Dar šių metų pavasarį Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas nusprendė, kad pradės bendradarbiauti su Antazavės vaikų globos namais. Pirmasis žingsnis – kūrybiškumo mokymai šios įstaigos personalui.

Kūrybiškumo mokymai, paremti unikalia „Creative Platform“ metodika, kurią savo darbe taiko ir ja mielai dalinasi fakulteto lektoriai. Lapkričio 21 dieną fakulteto lektorės Nida Mačerauskienė ir Laima Paraukienė nuvykusios į Antazavės vaikų globos namus juos vedė šios įstaigos personalui. Žaismingi ir įtraukiantys mokymai, skirti individualiam ir grupiniam kūrybiškumui ugdyti, nepaliko abejingų. Profesionaliai vadovaujami fakulteto lektorių dalyviai išlaisvino savo kūrybiškumą.

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Antazavės vaikų globos namų bendradarbiavimas tęsis ir toliau. Šiuo metu fakulteto studentai rengia dovaną globos namų auklėtiniams.

 

Kūrybiškumo mokymų Antazavės vaikų globos namų personalui nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1528676760559697