Bendradarbiavimas

bendradarbiavimas_t.verslasTarptautinio verslo katedra glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonėmis. Įmonių atstovai dalyvauja susitikimuose su dėstytojais ir studentais, kurių metų aptariamos verslo aktualijos, verslo įmonių keliami reikalavimai būsimiems darbuotojams, studentų ir dėstytojų praktikos įmonėse galimybės bei dalijamasi patirtimi verslo organizavimo ir veiklos klausimais. 2014-2015 m.m. buvo surengtos apskritojo stalo diskusijos su logistikos bei prekybos įmonių atstovais, tarptautinio verslo studentų vykdomo projekto eigoje buvo surengtas studentų susitikimas su verslininkais. 2013-2014 m.m. „Verslo vėjų“ renginio metu tarptautinio verslo studentai ne tik išklausė vertingų UAB „Abipa“ specialistų paskaitų, apsilankė įmonės sandėlyje, bet ir turėjo progos susirungti su įmonės komanda krepšinio aikštelėje.

Sėkmingas bendradarbiavimas su Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokykla sudaro palankias sąlygas studentams tęsti studijas magistrantūroje, o su Šiaurės Danijos universitetiniu koledžu – įgyti dvigubo laipsnio diplomą.

Mūsų partneriai: UAB „TimoCom“, UAB „Abipa“, UAB „Rhenus svoris“, VšĮ „Versli Lietuva“, UAB „Rimi Lietuva“, UAB „DHL“, UAB „Kuehne + Nagel“, UAB „Transimeksa“, UAB „Avia Solutions Group“, UAB „Ruptela“, UAB „Maxima LT“, UAB „Kosmelita“, UAB „Digitouch“, UAB „Promaksa“, VšĮ PROFAT, VU TVM, Lietuvos prekybos įmonių asociacija, Lietuvos nacionalinė verslo konfederacija.