Dagna Kondratavičiūtė

Esu Dagna Kondratavičiūtė. Vilniaus Kolegiją baigiau 2012 metais.

Muzika mane lydi nuo pat mažens. Dainuoti pradėjau darželyje, vėliau – mokykloje. 11 metų lankiau vaikų estrados studiją, važinėjau po tarptautinius konkursus ir tikrai mano ateities planuose nebuvo nė menkiausios minties apie reklamos vadybos studijas. Tiksliau iš viso apie jokias specialybes, išskyrus muzikines, negalvojau. Net gi mokydamasi paskutinėje, 12-toje klasėje aš tvirtai tikėjau, kad mano tolimesni mokslai bus susiję tik su muzika. Bet mano planams netikėtai sugriuvus, daug negalvodama, užpildžiau prašymą studijuoti Vilniaus kolegijoje reklamos vadybą. Tiesiog gražiai skambėjo – „reklamos vadyba“. Be to labai norėjau išvažiuoti į Vilnių. Įstojau. Ir prisipažinsiu, pirmieji metai buvo labai sunkūs. Nauja aplinka, nauji žmonės, teko mokytis tiksliuosius mokslus, kurie tikrai nedžiugino, bet vėliau pripratau ir tai man pradėjo patikti. Puikūs, profesionalūs dėstytojai, daug praktinių darbų, šauni aplinka, įdomios paskaitos ir trys metai tiesiog praskriejo. Dabar, jau prabėgus dar trims metams po baigimo, galiu drąsiai pasakyti, kad tai nebuvo veltui. Priešingai – visapusiškai tobulėjau. Pradėjau suprasti verslo pasaulį, kaip, kas vyksta, kokios taisyklės vyrauja. Plėtėsi akiratis, kito požiūris į supančią aplinką, žmones bei vertybes.

Muzikinėje veikloje lygiai taip pat tobulėjau. Reklamos vadybos studijų metais pradėjau mokytis klasikinio dainavimo pagrindų. Pradėjau rimtai galvoti apie savo muzikinę solinę karjerą. Niekam nenorėjau priklausyti, viską pradėjau kurti pati. Esu tikra, kad prie tokio mano sprendimo prisidėjo ir žinios, tam tikras suvokimas, įgytas besimokant reklamą. Nors atrodo muzika ir reklamos vadyba visiškai nesusiję dalykai, tačiau reklamos kūrimas, viešieji ryšiai ypač svarbūs pramogų versle, kuriame aš matau savo ateitį.

Šiuo metu studijuoju klasikinį dainavimą VDU Muzikos akademijoje. Esu išleidusi nemažai savo dainų. 2013 m. dalyvavau muzikiniame televizijos projekte „Lietuvos balsas“, kuriame užėmiau trečią vietą. Rengiu savo solinius koncertus. Pasirodau ir viena, ir su gyvo garso grupe. Artimiausiu metu planuoju pristatyti pilną savo autorinių dainų koncertinę programą.

Dabartiniams VIKO studentams noriu palinkėti, patarti naudotis jums duodamomis žiniomis, priimti informaciją, nes niekada negali žinoti, kada tai gali praversti. Linkiu turėti tikslą, juo tikėti ir nuoširdžiai jo siekti. Niekas veltui neduodama, viskas priklauso nuo Jūsų pačių. Patikėkite, aš tai žinau!