Gintaras Jonikas

Gintaras JonikasVidurinėje mokykloje mano mintys buvo sukoncentruotos į tiksliuosius mokslus, informacines technologijas. Tačiau savo ateitį ir perspektyvas pradėjau matyti įstojęs į Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetą.
Studijos Verslo vadybos fakultete padėjo pagrindą tolesnei mano karjerai. Studijuodamas gavau teorinių žinių, daug vertingos praktikos. Čia atradau naujų pažįstamų, kontaktų, kurie, manau, pravers ateityje dirbant vienoje ar kitoje srityje, kuriant savo verslą. Studijos Kolegijoje pakeitė mano gyvenimą iš esmės. Iki studijų Vilniaus kolegijoje „save mačiau“ dirbantį informacinių technologijų srityje. Pradėjęs studijuoti supratau, kad mano ateitis – darbas su žmonėmis.

Studijuodamas Verslo vadybos fakultete jau dirbau UAB „Bitė Lietuva“, todėl turėjau galimybę visas gaunamas teorines ir praktines žinias taikyti realioje verslo aplinkoje bendraudamas su esamais ir potencialiais klientais. Psichologijos ir iškalbos paskaitos buvo naudingos ir asmeniniame gyvenime. Mėgstamiausio aforizmo neturiu. Labai daug genealių minčių išsakyta, kurios kiekvieną dieną suteikia papildomos motyvacijos siekti ir pasiekti.

Verslo vadybos fakulteto studentams palinkėčiau turėti aiškų tikslą, nes tik žinodamas, kur nori pakliūti, žinosi, ar eini teisinga kryptimi.

Šiuo metu dirbu verslo klientų ambasadoriumi UAB „Bitė Lietuva“.