Justinas Ivoška

REKLAMOS VADYBOS ABSOLVENTAS
MB „Seoneta“ vadovas, Lietuvos riedlenčių federacijos prezidentas, vienas iš riedlenčių parko „Core Indoor Vilnius“ įkūrėjų

 

„Norėčiau pradėti nuo to, kaip viskas susiklostė taip, kad pasirinkau reklamos vadybos studijoje. O viskas buvo labai spontaniškai. Po pirmųjų egzaminų, kaip ir dauguma, nusipirkau žurnalą “Kur stoti”, su intencija, kad plačiau pasikaitysiu apie statybos inžinerijos kursą VGTŲ. Be vartant žurnalą, mano žvilgsnis netikėtai sustojo ties Reklamos vadybos studijų programa, tada tiesiog pagalvojau, kad ryšiuosi avantiūrai ir pabadysiu ką nors visiškai kito, kas nėra susiję su matavimais, skaičiavimais, betonu ir statybų aikštele. Taigi įrašiau reklamos vadybos studijų programą pirmu numeriu stojimo lape. Na ir ką, „I’m inn!“.

Pačios studijos buvo įdomios, dar įdomesnės buvo praktikos įmonėse. Dėl savo gan neapdairaus pirmosios praktikos pasirinkimo, patekau į reklamos gamybos įmonę, kur iš pradžių keiksnojausi, tačiau atėjus antrajai praktikai, kur teko būti projektų vadovu, suvokiau, kad esu sukaupęs solidų bagažą vykdyti projektams, nes daugelį dalykų buvau daręs savomis rankomis.

Pasibaigus studijoms dirbau reklamos įmonėje, kur vadovavau reklamos projektams, vėliau pradėjau gilinti žinias SEO optimizacijos srityje. Toliau nujudėjau į stiprią digital agentūrą SEM, kur dirbau SEO specialistu. Vėliau pasiryžau savo skaitmeninės rinkodaros specialisto kelią vystyti savarankiškai ir šiuo metu esu įmonės SEONETA vadovas. Įmonės veikla yra orientuota į Mokamos Google reklamos ir SEO paslaugas.

Visą gyvenimą turėjau ir aistrą riedlentėms, tad prieš porą metų su draugais įsteigėme Lietuvos riedlenčių federaciją, kuriai šiuo metu atstovauju kaip jos prezidentas. Šios įstaigos atsiradimą lėmė tai, kad riedlenčių disciplina buvo įtraukta į 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių programą. Tai suteikė mums galimybę vystyti riedlenčių kultūrą, infrastruktūrą ir ruošti riedlenčių sporto atletus tarptautinėms varžyboms.

Taip pat  bendraudami kartu su visa Lietuvos riedlentininkų bendruomene įkūrėme pirmajį uždarųjų patalpų riedlenčių parką „Core Indoor Vilnius“, skirtą tik riedlentininkams. Visi norintys čia gali ateiti pasivažinėti riedlente ir tobulinti savo važinėjimo įgūdžius riedlenčių mokykloje.
Taigi šiuo metu mano gyvenimas sukasi tarp skaitmeninės rinkodaros ir riedlenčių sporto. Kadangi didžiąją savo darbo dalį SEO srityje galiu atlikti iš bet kurios pasaulio ar Lietuvos vietos man užtenka laiko viskam. Taip gyvenu aš Justinas, RV09B grupės absolventas.“