Saulius Vanagas

Besimokant mokykloje dažnai svajonės ir norai būna kitokie nei pradėjus studijuoti. Mokykloje buvau tiksliųjų mokslų ir loginio mąstymo atstovas, laimintis įvairias matematikos ir fizikos olimpiadas. Su ta sritimi ir planavau sieti savo ateitį. Tačiau po mokyklos planai pasikeitė iš esmės, todėl nusprendžiau išbandyti save reklamos vadybos studijose. Reklamos vadybos studijos Vilniaus kolegijoje buvo geras pamatas tolesnei karjerai ir gyvenimui. Dar nebaigęs studijų, turėjau gerai mokamą darbą ir sėkmingai kopiau karjeros laipteliais.

Baigęs kolegiją ir sukaupęs kelerių metų darbo patirtį, įgijau ir VU bakalauro išsilavinimą,  baigiau vadovų magistrantūros studijas ISM/BI universitete.

Beveik 15 metų dirbau skirtingose įmonėse rinkodaros ir pardavimo padaliniuose – nuo vadybininko iki  pardavimo ir rinkodaros  direktoriaus pareigų. Kartu su 80-ies darbuotojų komanda buvome vieninteliai per 2010–2016 metus visoje EMEA rinkoje laimėję 5 prestižinius Google apdovanojimus.

Nuo 2016 metų vasaros viskas pasikeitė. Nusprendžiau, kad turiu pakankamai žinių, ryžto, noro ir ambicijų, kad startuočiau rinkoje su naujais projektais. Taip tapau Voodoosales.lt steigėju bei UAB Fortune IT, bendraturčiu ir direktoriumi. Sukaupęs patirties, jau galiu ir kitiems padėti siekti  verslo tikslų.

Gyvenime svarbu turėti strateginius tikslus ir jų siekti nesiblaškant. Tačiau matant, kad kažkas nebepatinka ar netinka, taktinius žingsnius galima keisti, norint, kad strateginiai tikslai būtų pasiekti.

Dabartiniams studentams palinkėčiau nesiblaškyti, išnaudoti tikslingai per praktiką įgyjamas žinias (nes tai yra pranašumas, jei lyginsime su universitetais) ir siekti užsibrėžtų tikslų. Studijuojant yra tikslinga susirasti darbą – Jūsų tolesnių siekių ir karjeros pagrindą.