Vykintas Malinauskas

VykintasMalinauskasMokykloje buvau nuoširdus, komunikabilus, linksmas. Esu iš pirmosios „reklamukų“ laidos. Įstojau į Vilniaus kolegiją, nes norėjau dirbti reklamos agentūroje, mokslus baigiau 2001 metais. Studijų metu pomėgius ir studijas suderinti tikrai nebuvo sudėtinga.

Studijos pakeitė mano gyvenimą iš esmės. Jeigu rimtai – o kam nepakeičia? Svarbiausia – reikia užsibrėžti tikslą ir jo siekti. Geriausia būtų, kad tikslas būtų susijęs su studijuojamu dalyku. Ir tada studijos taps pagrindine tikslo siekimo priemone. To ir linkiu visiems. Mano tikslą dirbti vienoje pagrindinių reklamos agentūrų vainikavo diplominio darbo gynimas. Komisijos pirmininkas buvo M. Vaupšas, „Lukrecija BBDO“ vadovas. Po metų aš jau dirbau „Lukrecija BBDO“. Tai buvo mano pirmieji tvirtesni žingsniai reklamos pasaulyje.

Didžiausias pasiekimas – asmeninis komfortas ir pasitenkinimas darbu. Daugiau apie mane pasako darbai: Lietuvos miestai parodoje MIPIM 2003-2006 (matomi www. development.lt), Švyturio „Baras“ ,dabar –„Tuborg“ įvedimas į rinką ir begalė kitų projektų. Šiuo metu dirbu projektų vadovu „Videvita Vilnius“.