clemensVerslo vadybos fakultetas nuolat sulaukia savo patikimų partnerių paramos. Jau ne pirmą kartą viešoji įstaiga „SAVA“ remia studentų galimybę apsilankyti kūrybiškumą, verslumą skatinančiuose renginiuose.

Pažangiausi tarptautinio verslo programos trečiakursiai Clemens Kuiper ir Edgaras Mieškut kartu su dėstytoju Robertu Breiva apsilankė pirmojoje Baltijos šalyse ateities konferencijoje – „ISM Futurity“. Studentai džiaugėsi galimybe išgirsti garsiausių pasauliotracyfoto futuristų, „ateities istorikų“, verslininkų, investuotojų prognozes. Paskaitas skaitė ne tik šalies inovacijų išradėjai, bet ir pasaulinio garso bendrovėse jau dirbantys lietuviai. Verslo vadybos fakulteto studentai dalyvavo Ateities dirbtuvėse, kurių metu kartu su konferencijos pranešėjais galėjo stebėti, kaip atrodys diena ateities mieste, susipažino su lietuvių „startuolių“ naujausiomis technologijomis.

Kvietimo apsilankyti žymaus verslo specialisto, lektoriaus, oratoriaus Brian Tracy seminare „High Performance Business & Leadership“ sulaukė ir tarptautinio verslo programos trečiakursės Gabrielė Trepekūnaitė ir Gabrielė Nemeikšytė. Gabios studentės mokėsi praktinių taktikų bei strategijų, klausėsi B. Tracy sėkmės istorijos, kaip pasiekti pasaulinės verslo sėkmės „greičiau ir pigiau“.