Vakar Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas išleido kurti savo verslo biografijos jau paskutiniuosius šių metų laidos absolventus. Profesinio bakalauro diplomai jau visų fakulteto nuolatinių studijų absolventų rankose. 

 

Profesinio bakalauro diplomai įteikti jau visiems nuolatinių studijų Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto absolventams, jų per šių metų birželio 22 ir 28 dienas įteikėme net 246. Iš šio gausaus būrio net 16 absolventų studijas baigė su pagyrimu.

Birželio 22 dieną profesinio bakalauro diplomus įteikėme tarptautinio verslo, turizmo vadybos ir tarptautinės prekybos, o birželio 28 reklamos vadybos, viešbučių ir restoranų verslo, įstaigų administravimo, bei kūrybiškumo ir verslo inovacijų absolventams. Absolventus sveikino Fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė, turizmo, reklamos ir komunikacijos, vadybos, tarptautinio verslo ir  verslo inovacijų katedrų vedėjos, fakulteto studentų atstovybės pirmininkė Gabrielė Liaugaudaitė, artimieji bei draugai. Fakultete dar ilgai sklaidys džiugi nuotaika!

Diplomų teikimo iškilmių nuotraukų albumai:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1753911398036231
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1758479610912743