Vakar Vilniaus kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vedėja Dovilė Liubinienė drauge su Verslo vadybos fakulteto prodekane Danguole Oželiene atvykusiems Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviams papasakojo apie studijas, praktiką ir kitą neįkainojamą patirtį, kurią įgyja čia studijuojantis jaunimas.

 

Gruodžio 1 dieną Verslo vadybos fakultete viešėjo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos, esančios Kėdainių rajone, moksleiviai. Atvykusius moksleivius pasveikino fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė. Vilniaus kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vedėja Dovilė Liubinienė drauge su Verslo vadybos fakulteto prodekane Danguole Oželiene moksleiviams papasakojo apie studijas, praktiką ir kitą neįkainojamą patirtį, kurią įgyja čia studijuojantis jaunimas. Savo patirtimi su moksleiviais pasidalino ir mūsų fakulteto studentės, o apie akademinę studentų veiklą papasakojo fakulteto Studentų mokslinės draugijos pirmininkė Samanta Štraupaitė.

Drauge su moksleiviais apsilankėme Imitacinėse bendrovėse „Miglė“ ir „Vilionė“, kurių vedėjos Ona Žigutienė ir Ramunė Rapkauskaitė papasakojo apie jų veiklą bei pasiekimus. Pabuvojome ir Turizmo katedroje, o jos vedėja Greta Gruodė aprodė fakultete įkurtą mokomąją svetainę ir svetingumo laboratoriją, kuriuose studentai susipažįsta su šių verslų pagrindais, greičiau perpranta darbo subtilybes.

Išlydėtų į namus moksleivių šypsenos – pats geriausias įvertinimas.