Pavasaris – puikus metas skleistis kūrybiškumui. Unikalia „Creative Platform“ metodika paremtus kūrybiškumo mokymus išbandė Lietuvos teismų Komunikacijos skyrių specialistai ir Personalo valdymo profesionalų asociacijos nariai.

 

Kiekviename iš mūsų slypi kūrybiškumas, tik reikia išmokti jį išlaisvinti! Kūrybiškumo mokymai, paremti unikalia „Creative Platform“ metodika, ją savo darbe taiko ir patirtimi mielai dalinasi fakulteto lektoriai. Šį pavasarį kūrybiškumo mokymus progos išbandyti turėjo Lietuvos teismų Komunikacijos skyrių specialistai ir Personalo valdymo profesionalų asociacijos nariai.

Žaismingi ir įtraukiantys mokymai, skirti individualiam ir grupiniam kūrybiškumui ugdyti, nepaliko abejingų. Profesionaliai vadovaujami fakulteto dekanės Danutės Rasimavičienės ir Verslo inovacijų katedros vedėjos Nidos Mačerauskienės dalyviai išlaisvino savo kūrybiškumą ir sugeneravo daug puikių idėjų problemoms spręsti.

Džiugu, kai gali dalintis tuo, ką labai vertini, o Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete, tai Kūrybiškumo mokymai. Trijų valandų mokymai praskrieja nepastebimai!

 

Kūrybiškumo mokymų Lietuvos teismų Komunikacijos skyrių specialistams nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1624459774314728

Kūrybiškumo mokymų Personalo valdymo profesionalų asociacijos nariams nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1670723586355013