Gegužės 28 dieną, Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto įstaigų administravimo antrakursiai kartu su dėstytoja Adrija Naraškevičiene vyko į gyvūnų prieglaudą „Lesė“, esančią netoliese Vilniaus kolegijos veterinarijos klinikos. Verta paminėti, kad šios klinikos darbuotojai ir studentai glaudžiai bendradarbiauja su šia prieglauda, vykdo benamių gyvūnų sterilizacijos akcijas. Šį renginį inicijavo Šarūnė Kantautaitė, Gabija Nalivaikaitė ir Mingailė Sirgedaitė.

Renginio metu klausytasi išsamaus pasakojimo apie šios labdaringos organizacijos veiklą, ekskursijos metu pamatyta kaip gyvena prieglaudoje esantys gyvūnai, kaip jais yra rūpinamasi, su kokiais iššūkiais susiduriama kiekvieną dieną. Labdaros renginio dalyviai pajuto didelį gailestį ten esantiems beglobiams gyvūnams ir suprato kokia meilė, rūpestis ir atsidavimas savo darbui jaučiamas iš kiekvieno organizacijos „Lesė“ darbuotojo.

Labdaringo renginio metu pavyko surinkti labiausiai prieglaudos gyvūnams reikalingų daiktų ir maisto už 92 eurus. Dėkojame visiems prisidėjusiems ir tikimės pratęsti šią puikią labdaringą iniciatyvą.