Verslo vadybos fakulteto partneriai aktyviai dalyvauja verslumą skatinančiose iniciatyvose ir savo darbo „virtuve“ sutinka pasidalyti su studentais. Savo įžvalgomis, patirtimi ir ryškiausiomis verslo tendencijomis sutiko pasidalinti ir vienos didžiausių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir pirmaujančios Europoje.

Inžinerijos ir konsultacijų kompanijos „Sweco Lietuva“ viceprezidentas Aidas Vaišnoras papasakojo apie verslo iššūkius, laukiančius kasdien valdant didžiulę įmonę. Koncernas „Sweco“, neseniai įsigijęs 6000 darbuotojų vienijančią Olandijos konsultacijų bendrovę, išaugo iki 14 500 darbuotojų ir tapo inžinerijos ir architektūros konsultacijų lydere Europoje. A. Vaišnoras atskleidė „Sweco“ koncerno, lyderiaujančio Europoje verslo modelio ypatumus.

Tarptautinės verslininkystės savaitės renginių ciklą papildė ir UAB „Arginta“ plėtros vadovas Tomas Jaskelevičius sukvietęs studentus ir dėstytojus į paskaitą „Verslo internacionalizavimo geroji praktika“, kurios metu pasidalijo, kaip perspektyvios idėjos per kelis dešimtmečius išaugo į didžiulę rinkos lyderę.

Prisidėdami prie verslumą skatinančių renginių UAB „INK Agency“ partneris Kęstutis Gečas kartu su UAB „City Service“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovu Viliumi Mackoniu papasakojo studentams „apie rinkodarą kitaip“: pasidalijo savo patirtimi, kaip netradiciniai sprendimai gali tapti vartais į sėkmingą verslą.