„Paysera“ – nauja Vilniaus kolegijos partnerė. Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Verslo vadybos fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė ir „Paysera“ gen. direktorius Vytenis Morkūnas. 

 

„Paysera“ – įmonė, teikianti savo paslaugas daugiau kaip 180 šalių, įdarbinusi per 100 darbuotojų ir aptarnaujanti per 300 000 klientų – nauja Vilniaus kolegijos partnerė.

Šiais mokslo metais „Paysera“ įmonėje praktiką atliko ĮSTAIGŲ ADMINISTRAVIMO studentas Gediminas Amosenko, netiesiogiai ir tapęs organizacijų bendradarbiavimo priežastimi. Studentas puikiai dirbo praktikos laikotarpiu ir jam pasibaigus sulaukė pasiūlymo likti dirbti klientų aptarnavimo padalinyje. Balandžio 25 d. vadybos katedra organizavo apskritojo stalo diskusiją „XXI amžiaus darbuotojo paveikslas: savybės ir santykis su darbdaviu“. Vadybos katedros lektorius Eimantas Kamienas pakvietė į diskusiją ir  UAB „Paysera LT“ generalinį direktorių Vytenį Morkūną, kuris matydamas kaip puikiai kolektyve dirba fakulteto studentas Gediminas, nutarė joje sudalyvauti. Diskusija buvo labai turininga ir prasminga, todėl svečias panoro pratęsti bendradarbiavimą su Vadybos katedra ir visa Vilniaus kolegija.

Visai netrukus po diskusijos bendradarbiavimo sutartį pasirašė Verslo vadybos fakulteto Fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė ir  UAB „Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas.