Baltijos šalių verslo turizmo atstovams skirtoje parodoje „CONVENE“ savanoriavo daugiau nei 50 TURIZMO VADYBOS studentų! Dvi dienas vykusioje parodoje studentai turėjo galimybę prisidėti prie įvairiausių parodos veiklų koordinavimo. Šaunių studentų – šaunūs darbai!

Vasario 14–16 d. vykusioje kasmetinėje, 7-oje tarptautinėje, dviejų dienų verslo turizmo parodoje–kontaktų mugėje – CONVENE, skirtoje Baltijos jūros šalių verslo turizmo atstovams, jau 2-us metus iš eilės į pagalbą stojo Verslo vadybos fakulteto studentai.

Šiame didžiausiame Baltijos jūros regione konferencijų turizmo renginyje dalyvavo apie 80 turizmo verslo atstovų, pristačiusių savo paslaugas, ir daugiau nei 160 žinomų Europoje ir visame pasaulyje konferencijų ir renginių organizatorių, atstovavusių tarptautines korporacijas, asociacijas, mokslo bei renginių agentūras. Pasirūpinti, kad paroda sklandžiai vyktų, padėjo Turizmo vadybos studentai, fakultete studijuojantys lietuvių ir anglų kalbomis. Abi renginio dienas studentai lydėjo dalyvius į ekskursijas, prisidėjo prie renginio veiklų koordinavimo, prižiūrėjo bendrą parodos tvarką bei padėjo ir atsakė dalyviams į kylančius klausimus.