2024 metų vasario 12-13 dienomis Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Dokumentų valdymo specialistė ir Turizmo katedros lektorė Rūta Valentukevičiūtė viešėjo Estijos taikomųjų mokslų universitete (Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences) Taline, kur pagal Erasmus+ programą turėjo mokymosi vizitą (stažuotę).

Vizito metu Rūta Valentukevičiūtė susitiko su Estijos taikomųjų mokslų universiteto (Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences) Tarptautinių ryšių vadove Mari Taalmann, Erasmus+ koordinatore Mari-Liis Tulev ir mokymosi metodologe Eve Oro, dalyvavo ekskursijoje po Ülemiste City ir Southwestern Advantage atstovų paskaitoje studentams.

Susitikimo su Tarptautinių ryšių vadove Mari Taalmann metu buvo aptartos galimos bendradarbiavimo galimybės ir veiklos: dėstymo mobilumas (planuojamas dėstymo vizitas 2024 m. gegužės mėnesį), bendradarbiavimas atliekant mokslinius tyrimus, rengiant bendras mokslo publikacijas. Mokymosi metodologė Eve Oro susitikimo metu pristatė universitete turimą ir naudojamą sistemą – informacijos apie studentus ir jų mokymosi rezultatus duomenų bazę bei atsakė į aktualius su darbu šioje sistemoje susijusius klausimus.